Spotkanie Komisarza Wyborczego z uczestnikami II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory” – Wybory samorządowe

W środę, 21 lutego Komisarz Wyborczy w Gdańsku spotkał się z autorami najwyżej ocenionych prac wojewódzkiego etapu II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory” – Wybory samorządowe.

Konrad Warmke, Maciej Iwan, Jakub Bródka za udział w konkursie odebrali z rąk Komisarza nagrody rzeczowe. Opiekunowie uczestników konkursu: Pani Iwona Walendziak i Pani Joanna Żurowska otrzymały symboliczne upominki w podziękowaniu za przygotowanie uczniów. Spotkanie było też okazją do rozmowy z młodymi ludźmi o ich zainteresowaniach i przyszłości.

Konrad, Maciej i Jakub to uczniowie, którzy w konkursie wiedzy o prawie wyborczym biorą udział już drugi raz. Niewątpliwie jest to również zasługa nauczycieli Pani Iwony Walendziak oraz Pani Joanny Żurowskiej.

Obu Paniom życzymy sukcesów w pracy z młodzieżą. Za Konrada trzymamy kciuki w wielkim finale, a z Maciejem i Jakubem mamy nadzieję spotkać się w III edycji konkursu.

  • Drukuj
  • Pobierz w PDF
ZOBACZ POZOSTAŁE
  • Spotkanie Komisarza Wyborczego z uczestnikami II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory” – Wybory samorządowe
  • Ulotka informacyjna na temat rejestru wyborców
Rejestr zmian
  • Data utworzenia:22-02-2018 11:07
    Wprowadził:Dominika Guzińska