więcej

Referendum lokalne w sprawie odwołania Wójta Gminy Kolbudy

Referendum lokalne w sprawie odwołania Wójta Gminy Kolbudy

W dniu 13 lipca 2020 r. w biurze Komisarza Wyborczego w Gdańsku I złożono powiadomienie o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum gminnego w sprawie odwołania Wójta Gminy Kolbudy przed upływem kadencji. Inicjatorem referendum jest grupa mieszkańców gminy Kolbudy.

Zgodnie z ustawą o referendum lokalnym inicjator obowiązany jest powiadomić o podjętej inicjatywie Wójta Gminy. Wniosek o przeprowadzenie referendum poparty podpisami mieszkańców gminy uprawnionych do głosowania inicjator obowiązany jest złożyć Komisarzowi Wyborczemu w terminie 60 dni od powiadomienia o inicjatywie Wójta Gminy.

W dniu 9 września 2020 r. do biura Komisarza Wyborczego w Gdańsku I wpłynął wniosek o przeprowadzenie referendum gminnego w sprawie odwołania Wójta Gminy Kolbudy przed upływem kadencji.

Rejestr zmian

 • Data utworzenia

  20-07-2020 10:47

  Wprowadził:

  Dominika Guzińska

 • Data modyfikacji

  14-09-2020 14:51

  Wprowadził:

  Michał Elszkowski

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij