więcej

Wykaz komitetów wyborczych zgłoszonych do rejestracji Komisarzowi Wyborczemu w Gdańsku I i II

Wykaz komitetów wyborczych, które złożyły zawiadomienie o utworzeniu komitetu wyborczego         
L.p. Organ rejestrujący Znak sprawy Nazwa Skrót nazwy Imiona i nazwisko pełn. wyborczego Imiona i nazwisko pełn. finansowego Siedziba Zasięg Status
1 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6042.1.2024 KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE NA PLUS KW POROZUMIENIE NA PLUS Krzysztof Jan Korda Rafał Arkadiusz Etmański Tczew pomorskie Zarejestrowany
2 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.1.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GDAŃSK - KANDYDACI NIEZALEŻNI KWW KOCHAM GDAŃSK - KANDYDACI NIEZALEŻNI Tomasz Łukasz Jezierski Jakub Sławomir Czaplewski Gdańsk pomorskie Zarejestrowany
3 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.2.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GDAŃSKI KWW WSPÓLNY POWIAT GDAŃSKI Natalia Lucyna Błońska Anna Katarzyna Błońska Bąkowo pomorskie Zarejestrowany
4 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.3.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ŻUŁAWY I MIERZEJA KWW NASZE ŻUŁAWY I MIERZEJA Zuzanna Hulanicka Miłosz Mariusz Ogrodowski Stegna pomorskie Zarejestrowany
5 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6042.2.2024 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD” KW STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD” Maciej Karol Kalinowski Justyna Maria Gwizdała Starogard Gdański pomorskie Zarejestrowany
6 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.4.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHRZĄSZCZA KWW MICHAŁA CHRZĄSZCZA Dorota Maria Chrząszcz   Ostaszewo gm. Ostaszewo Zarejestrowany
7 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.5.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY KWW KWIDZYNIACY Jolanta Barbara Ważna Katarzyna Joanna Rutka Kwidzyn pomorskie Zarejestrowany
8 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.6.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNY POWIAT” KWW „WSPÓLNY POWIAT” Stefan Leon Skonieczny Bogdan Wiktor Laube Pruszcz Gdański pomorskie Odmowa rejestracji
9 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.7.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA GOLIŃSKIEGO KWW JANUSZA GOLIŃSKIEGO Renata Golińska   Koszwały gm. Cedry Wielkie Zarejestrowany
10 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.8.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI KWW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI Magdalena Wysocka   Dąbrówka gm. Gniew Zarejestrowany
11 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.9.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK DLA KOLBUD TAK DLA GMINY KOLBUDY KWW TAK DLA KOLBUD TAK DLA GMINY KOLBUDY Andrzej Kozdroń   Kolbudy gm. Kolbudy Zarejestrowany
12 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.10.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA RZANIECKIEGO KWW ZYGMUNTA RZANIECKIEGO Diana Maria Rzaniecka   Pruszcz Gdański gm. Suchy Dąb Zarejestrowany
13 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.11.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SKARSZEWY KWW NOWE SKARSZEWY Tomasz Połłum   Wolny Dwór gm. Skarszewy Zarejestrowany
14 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.12.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE KWW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE Lucyna Maria Czerwińska   Mierzeszyn gm. Trąbki Wielkie Zarejestrowany
15 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.13.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT KWW KOCHAM SOPOT Bożena Maria Pajewska Teresa Maria Iłgowska Sopot pomorskie Zarejestrowany
16 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.14.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY SZTUTOWO KWW MIESZKAŃCY GMINY SZTUTOWO Alicja Zielińska   Skowronki gm. Sztutowo Zarejestrowany
17 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.15.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI KWW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI Rafał Chrzanowski Tadeusz Murawski Kwidzyn pomorskie Zarejestrowany
18 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.16.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ GMINY KALISKA” KWW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY KALISKA” Przemysław Janicki   Kaliska gm. Kaliska Zarejestrowany
19 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.17.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY KOT KWW BARBARY KOT Barbara Józefa Kot   Mikołajki Pomorskie gm. Mikołajki Pomorskie Zarejestrowany
20 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.18.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIŚLA KWW RAZEM DLA POWIŚLA Zbigniew Jan Zwolenkiewicz Sylwia Anita Ossowska Czernin pomorskie Zarejestrowany
21 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.19.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT GMINA TCZEW KWW PROJEKT GMINA TCZEW Szymon Wojciech Urban   Bałdowo gm. Tczew Zarejestrowany
22 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.20.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCIEWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA KWW KOCIEWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA Łukasz Chmielecki Agnieszka Małgorzata Plutowska Lignowy Szlacheckie pomorskie Zarejestrowany
23 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.21.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA WRÓBLA KWW JANUSZA WRÓBLA Małgorzata Mirosława Czarnecka-Szafrańska Monika Politańska Pruszcz Gdański pomorskie Zarejestrowany
24 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.22.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECH MAŃKIEWICZ KWW WOJCIECH MAŃKIEWICZ Dorota Małgorzata Kuba   Cedry Wielkie gm. Cedry Wielkie Zarejestrowany
25 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.23.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO KWW JACKA MICHALSKIEGO Marek Witold Bazior   Nowy Dwór Gdański gm. Nowy Dwór Gdański Zarejestrowany
26 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.24.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM LIPSKI KWW ADAM LIPSKI Roman Wolnik   Smętówko gm. Smętowo Graniczne Zarejestrowany
27 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.25.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ODNOWY KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ODNOWY Małgorzata Wawrzyniak   Subkowy gm. Subkowy Zarejestrowany
28 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.26.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA URBANKA KWW MACIEJA URBANKA Bartosz Chapońkowski   Różyny gm. Pszczółki Zarejestrowany
29 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.27.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DZIWOSZA KWW PAWŁA DZIWOSZA Paweł Kazimierz Dziwosz Izabela Anna Krzemianowska-Starzec Malbork pomorskie Zarejestrowany
30 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.28.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ŻUŁAWY I MIERZEJA KWW KOALICJA ŻUŁAWY I MIERZEJA Iwona Marzena Tomaszkiewicz   Jantar gm. Stegna Zarejestrowany
31 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.29.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENA DUŁAK ODPOWIEDZIALNA ZA PRZYSZŁOŚĆ KWW M.DUŁAK ODPOWIEDZIALNA ZA PRZYSZŁOŚĆ Arkadiusz Józef Rychert   Kolnik gm. Pszczółki Zarejestrowany
32 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.30.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ ŻUŁAW KWW PRZYSZŁOŚĆ ŻUŁAW Monika Katarzyna Czarnul   Cedry Małe gm. Cedry Wielkie Zarejestrowany
33 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.31.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS GMINA” KWW ŁĄCZY NAS GMINA Paulina Kowalska   Bobowo gm. Bobowo Zarejestrowany
34 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.32.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CICHOCKIEGO RC ZMIANA KWW RAFAŁA CICHOCKIEGO RC ZMIANA Sylwia Agnieszka Cichocka   Subkowy gm. Subkowy Zarejestrowany
35 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.33.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK! DLA KRYNICY MORSKIEJ KWW TAK ! DLA KRYNICY MORSKIEJ Katarzyna Anna Swat   Krynica Morska m. Krynica Morska Zarejestrowany
36 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.34.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA KWW LEPSZA GMINA Krzysztof Przemysław Tyczyński   Skórcz gm. Skórcz Zarejestrowany
37 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.35.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW ZIELIŃSKI KWW WIESŁAW ZIELIŃSKI Danuta Hanka Zielińska   Klaniny gm. Osieczna Zarejestrowany
38 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.36.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY SZEWCZUN KWW JOLANTY SZEWCZUN Adam Kun Karolina Pluta Stanówko pomorskie Zarejestrowany
39 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.37.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS, TWOJA PRZYSZŁOŚĆ KWW TWÓJ GŁOS, TWOJA PRZYSZŁOŚĆ Małgorzata Adrianna Siwa   Żuławki gm. Stegna Zarejestrowany
40 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.38.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA POWIATU KWW MIESZKAŃCY DLA POWIATU Jacek Robert Gross Aleksander Gross Nowy Dwór Gdański pomorskie Zarejestrowany
41 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.39.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA LEWANDOWSKIEGO KWW MICHAŁA LEWANDOWSKIEGO Karolina Gnacińska   Czarna Woda gm. Czarna Woda Zarejestrowany
42 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6042.3.2024 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE KW STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE Witold Grzegorz Sykutera Bogusław Jan Berendt Starogard Gdański pomorskie Zarejestrowany
43 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.40.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY FORC-CHEREK KWW MAGDALENY FORC-CHEREK Jerzy Andrzej Bielang   Starogard Gdański gm. Starogard Gdański Zarejestrowany
44 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.41.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SAWICKIEGO KWW MICHAŁA SAWICKIEGO Michał Sawicki Michał Maciej Ratajczak Starogard Gdański pomorskie Zarejestrowany
45 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.42.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK DLA GMINY SUCHY DĄB KWW TAK DLA GMINY SUCHY DĄB Sławomir Michał Ficek   Łęgowo gm. Suchy Dąb Zarejestrowany
46 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.43.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY DUDZIŃSKIEJ-FLORCZYK „GMINA KOLBUDY DLA WSZYSTKICH” KWW MAGDALENY DUDZIŃSKIEJ-FLORCZYK Agnieszka Katarzyna Świtała   Bąkowo gm. Kolbudy Zarejestrowany
47 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.44.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW SOŁECTWA CIECIORKA KWW MIESZKAŃCÓW SOŁECTWA CIECIORKA Hanna Renata Dywelska   Cieciorka gm. Kaliska Zarejestrowany
48 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.45.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIŁORADZ KWW RAZEM DLA GMINY MIŁORADZ Eligiusz Konrad Skorek   Kończewice gm. Miłoradz Zarejestrowany
49 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.46.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY DLA MIASTA PRUSZCZ GDAŃSKI KWW DZIAŁAMY DLA MIASTA PRUSZCZ GDAŃSKI Łukasz Marek Michalewski Bożena Bronicka Pruszcz Gdański pomorskie Zarejestrowany
50 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.47.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LASKOWSKIEGO KWW KRZYSZTOFA LASKOWSKIEGO Joanna Góral   Bielkówko gm. Kolbudy Zarejestrowany
51 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.48.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKI KRÓL KWW HENRYKI KRÓL Krzysztof Król   Pruszcz Gdański gm. Suchy Dąb Zarejestrowany
52 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.49.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SZAŁACHA DLA GMINY KWW JERZEGO SZAŁACHA DLA GMINY Agnieszka Szałach-Wiśniewska   Gdańsk gm. Nowy Staw Zarejestrowany
53 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.50.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE SILNI DLA GMINY GARDEJA KWW WSPÓLNIE SILNI DLA GMINY GARDEJA Wiesław Prządka   Nowa Wioska gm. Gardeja Zarejestrowany
54 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6042.4.2024 KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU Małgorzata Maria Tarasiewicz Elwira Józefa Kowalke Sopot pomorskie Zarejestrowany
55 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.51.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY LICHNOWY KWW RAZEM DLA GMINY LICHNOWY Lidia Barbara Grabowska   Tropiszewo gm. Lichnowy Zarejestrowany
56 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.53.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MORZESZCZYN KWW NASZA GMINA MORZESZCZYN Paweł Krzysztof Szwarc   Królów Las gm. Morzeszczyn Zarejestrowany
57 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.52.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI KWW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI Anita Anna Toczek   Lubichowo gm. Lubichowo Zarejestrowany
58 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.54.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA KWW POWIŚLAŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA Jacek Krupa Wojciech Palikowski Nowa Wieś pomorskie Zarejestrowany
59 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.56.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA OWSIŃSKIEGO KWW MARCINA OWSIŃSKIEGO Justyna Paulina Czubińska   Sztutowo gm. Sztutowo Zarejestrowany
60 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.55.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA TO MIESZKAŃCY” KWW „GMINA TO MIESZKAŃCY” Małgorzata Wojtkowiak   Cieszymowo gm. Mikołajki Pomorskie Zarejestrowany
61 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.57.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA NASZYCH SPRAW KWW DLA NASZYCH SPRAW Sylwia Mirosława Mondrachowska   Jabłowo gm. Starogard Gdański Zarejestrowany
62 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.58.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI DLA GMINY STAROGARD GDAŃSKI KWW PONAD PODZIAŁAMI DLA GMINY STAROGARD GD Hanna Maria Frost   Siwiałka gm. Starogard Gdański Zarejestrowany
63 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.59.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY DLA POWIATU GDAŃSKIEGO KWW DZIAŁAMY DLA POWIATU GDAŃSKIEGO Karol Dominik Kardasiński Elżbieta Izabela Szczepańska Łęgowo pomorskie Zarejestrowany
64 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.60.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILI RICHTER KWW KAMILI RICHTER Beata Ewa Richter   Buszkowy gm. Kolbudy Zarejestrowany
65 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.61.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ ANDRZEJCZAK DLA GDAŃSKA KWW MARIUSZ ANDRZEJCZAK DLA GDAŃSKA Dominika Maria Andrzejczak Mirosława Landowska Gdańsk pomorskie Zarejestrowany
66 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.63.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA LEPSZEJ GMINY KWW RAZEM DLA LEPSZEJ GMINY Zbigniew Daniel Urbański   Stary Targ gm. Stary Targ Zarejestrowany
67 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.62.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA KWW NOWA DROGA Agnieszka Małgorzata Burzyńska-Ciupik   Kątki gm. Stary Targ Odmowa rejestracji
68 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.64.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-SAMORZĄDOWE KWW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-SAMORZĄDOWE Waldemar Lamkowski Paweł Szarmach Malbork pomorskie Zarejestrowany
69 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.65.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANDRZEJA CHRUŚCICKIEGO KWW KOALICJA ANDRZEJA CHRUŚCICKIEGO Weronika Joanna Szymańska   Lublewo Gdańskie gm. Kolbudy Zarejestrowany
70 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.66.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY KWIDZYN KWW NIEZALEŻNI DLA GMINY KWIDZYN Damian Antoni Szymanek   Rakowiec gm. Kwidzyn Zarejestrowany
71 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.67.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA STAREGO TARGU KWW AKTYWNI DLA STAREGO TARGU Anastazja Ewa Pronin   Stary Targ gm. Stary Targ Zarejestrowany
72 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.68.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNY DOM KWW NASZA GMINA WSPÓLNY DOM Ryszard Kasprzyk   Zebrdowo gm. Gardeja Zarejestrowany
73 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.69.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PRZYWIDZ KWW RAZEM DLA GMINY PRZYWIDZ Przemysław Łukasz Kłęk   Pomlewo gm. Przywidz Zarejestrowany
74 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.70.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRĄBKI WIELKIE KWW NASZA GMINA TRĄBKI WIELKIE Grzegorz Marek Pelewski   Graniczna Wieś gm. Trąbki Wielkie Zarejestrowany
75 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.71.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MIASTO I WIEŚ KWW RMIW Agnieszka Pietrzak-Pajewska Patryk Adrian Pajewski Kołodzieje pomorskie Zarejestrowany
76 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.72.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOŁODZIEJ KWW KOŁODZIEJ Katarzyna Joanna Kołodziej   Koźliny gm. Suchy Dąb Zarejestrowany
77 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.73.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MORZESZCZYN 2024 KWW DLA GMINY MORZESZCZYN 2024 Elżbieta Ludwika Reszka   Dzierżążno gm. Morzeszczyn Zarejestrowany
78 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.74.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZIMAKOWSKIEGO KWW MARKA ZIMAKOWSKIEGO Feliks Mikulski   Przywidz gm. Przywidz Zarejestrowany
79 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.75.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE WŚRÓD LUDZI KWW ZAWSZE WŚRÓD LUDZI Arkadiusz Andrzej Dudziński   Malbork gm. Lichnowy Zarejestrowany
80 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.76.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA WIEJSKA KWW INICJATYWA WIEJSKA Bożena Elżbieta Kamieniecka   Rajkowy gm. Pelplin Zarejestrowany
81 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.78.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU MALBORSKIEGO KWW RAZEM DLA POWIATU MALBORSKIEGO Marcin Damian Szesza Anna Maria Celiowska-Nietrzebka Miłoradz pomorskie Zarejestrowany
82 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.77.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA AUGUSTYNIAKA KWW KRZYSZTOFA AUGUSTYNIAKA Sławomir Piotr Gołyński   Tczew gm. Tczew Zarejestrowany
83 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.79.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY RYCHARSKIEJ KWW KATARZYNY RYCHARSKIEJ Maciej Rycharski   Gardeja gm. Gardeja Zarejestrowany
84 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.80.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RUTKOWSKIEGO KWW PIOTR RUTKOWSKI Anna Monika Rutkowska   Barcice gm. Ryjewo Zarejestrowany
85 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.81.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE PIECE I OKOLICE KWW NASZE PIECE I OKOLICE Monika Maria Wałaszewska   Piece gm. Kaliska Zarejestrowany
86 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.83.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DO CELU KWW WSPÓLNIE DO CELU Marlena Anna Kaliszewska   Bietowo gm. Smętowo Graniczne Zarejestrowany
87 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.82.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA HEROLD KWW ARTURA HEROLD Janeta Barbara Drawska   Zblewo gm. Zblewo Zarejestrowany
88 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.84.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY DOMAŃSKIEJ-NIEZALEŻNI KWW ELŻBIETY DOMAŃSKIEJ-NIEZALEŻNI Bożena Jadwiga Mazur   Dzierzgoń gm. Dzierzgoń Zarejestrowany
89 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.85.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOWALSKI DLA GMINY” KWW „KOWALSKI DLA GMINY” Wojciech Joachim Głowiński   Knybawa gm. Tczew Zarejestrowany
90 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.87.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK! DLA GMINY PRUSZCZ GDAŃSKI KWW TAK! DLA GMINY PRUSZCZ GDAŃSKI Natalia Karolina Bruska Małgorzata Kujawska Gdańsk pomorskie Zarejestrowany
91 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.86.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA PUTONA KWW WOJCIECHA PUTONA Krzysztof Puton   Przezmark gm. Stary Dzierzgoń Zarejestrowany
92 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6042.5.2024 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄD ODNOWA KW STOWARZYSZENIE SAMORZĄD ODNOWA Andrzej Czapiewski Krzysztof Piotr Maj Tczew pomorskie Zarejestrowany
93 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.88.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK KWW RAZEM DLA GMINY OSIEK Barbara Krystyna Surma   Osiek gm. Osiek Zarejestrowany
94 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.89.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK! DLA POWIATU SZTUMSKIEGO KWW TAK! DLA POWIATU SZTUMSKIEGO Mirosław Roman Groszkowski Wiesław Henryk Deniusiuk Sztum pomorskie Zarejestrowany
95 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.90.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOSECKIEGO „SKÓRCZ NASZE MIASTO” KWW JANUSZA KOSECKIEGO „SKÓRCZ NASZE MIASTO” Anna Małgorzata Kosecka   Skórcz m. Skórcz Zarejestrowany
96 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.91.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYNICA DLA WSZYSTKICH KWW KRYNICA DLA WSZYSTKICH Paweł Szczurek   Krynica Morska m. Krynica Morska Zarejestrowany
97 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.92.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ CZARNECKI KWW MACIEJ CZARNECKI Kinga Maria Borowska   Gniew gm. Gniew Zarejestrowany
98 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6042.6.2024 KOMITET WYBORCZY GMINA STAROGARD NASZA PRZYSZŁOŚĆ KW GMINA STAROGARD NASZA PRZYSZŁOŚĆ Monika Joanna Kalkowska Magdalena Rękiewicz Rokocin pomorskie Zarejestrowany
99 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.93.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA GRZYWACZ KWW BOGDANA GRZYWACZ Patryk Paweł Grzywacz   Kulice gm. Pelplin Zarejestrowany
100 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.94.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ŻUŁAWY NASZA PRZYSZŁOŚĆ KWW NASZE ŻUŁAWY NASZA PRZYSZŁOŚĆ Edyta Elżbieta Wojtkowska   Stobiec gm. Stegna Zarejestrowany
101 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.96.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN” KWW W IMIENIU SOPOCIAN Adam Buźniak Danuta Renata Dalkowska Saleh Sopot pomorskie Zarejestrowany
102 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.95.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BORĘTY RAZEM KWW BR Monika Marzena Szulc   Boręty gm. Lichnowy Zarejestrowany
103 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.97.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNY DLA DOMACHOWA KWW RADNY DLA DOMACHOWA Julianna Bernadetta Jasion-Peplińska   Domachowo gm. Trąbki Wielkie Zarejestrowany
104 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.98.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM POWIAT GDAŃSKI KWW KOCHAM POWIAT GDAŃSKI Piotr Chajewski Krzysztof Połom Skowarcz pomorskie Zarejestrowany
105 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.99.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKA LASKIEWICZA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKA LASKIEWICZA Robert Ryszard Saldzień   Zblewo gm. Zblewo Zarejestrowany
106 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.100.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMAN BURCZYK GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ KWW ROMAN BURCZYK GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ Małgorzata Karolina Burczyk   Szpęgawa gm. Tczew Zarejestrowany
107 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.101.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WALKOWSKIEGO KWW MARCINA WALKOWSKIEGO Monika Małgorzata Walkowska   Żabno gm. Starogard Gdański Zarejestrowany
108 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.102.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYJEWSKI NIEZALEŻNY KLUB SAMORZĄDOWY KWW RYJEWSKI NIEZALEŻNY KLUB SAMORZĄDOWY Waldemar Łukaszewski   Ryjewo gm. Ryjewo Zarejestrowany
109 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.103.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGĘZA-FALTYNOWSKI KWW LIGĘZA-FALTYNOWSKI Marta Faltynowska   Barcice gm. Ryjewo Zarejestrowany
110 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.104.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO KWW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO Stefan Franciszek Gliniecki   Czarna Woda gm. Czarna Woda Zarejestrowany
111 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.105.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI W MIKOŁAJKACH KWW PONAD PODZIAŁAMI W MIKOŁAJKACH Joanna Mularczyk-Plutta   Mikołajki Pomorskie gm. Mikołajki Pomorskie Zarejestrowany
112 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.106.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY MOŻEMY WIĘCEJ KWW WSZYSCY MOŻEMY WIĘCEJ Klaudia Lena Różycka   Malbork gm. Miłoradz Zarejestrowany
113 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.107.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PELPLIN PRZYSZŁOŚCI KWW GMINA PELPLIN PRZYSZŁOŚCI Dagmara Maria Czechowska   Kulice gm. Pelplin Zarejestrowany
114 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.108.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIADOMA GMINA PELPLIN KWW ŚWIADOMA GMINA PELPLIN Maria Janina Sławińska   Pelplin gm. Pelplin Zarejestrowany
115 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.109.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII CELMER - AKTYWNA GMINA KWW SYLWII CELMER-AKTYWNA GMINA Anetta Iwona Żak   Balewo gm. Mikołajki Pomorskie Zarejestrowany
116 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.110.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BĄDŹMY RAZEM” KWW BR PRABUTY Edyta Anna Koniszewska   Prabuty gm. Prabuty Odmowa rejestracji
117 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.112.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY SADLINKI” KWW WSPÓLNIE DLA GMINY SADLINKI Grzegorz Dudek   Sadlinki gm. Sadlinki Zarejestrowany
118 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.111.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KUNCICKIEGO KWW AK Bożena Kazimiera Kuncicka   Prabuty gm. Prabuty Zarejestrowany
119 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.113.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GINTOWT KWW GRZEGORZ GINTOWT Wioleta Gintowt   Prabuty gm. Prabuty Zarejestrowany
120 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.115.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAWORSKI Z PAPIERNI KWW JAWORSKI Z PAPIERNI Bogdan Lucjan Kroll   Łapino gm. Kolbudy Zarejestrowany
121 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.114.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA STEBLEWA KWW WSPÓLNIE DLA STEBLEWA Jarosław Lewandowski   Steblewo gm. Suchy Dąb Zarejestrowany
122 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.116.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BANASZEWSKI KWW BANASZEWSKI Agnieszka Anna Piotrowska   Prabuty gm. Prabuty Zarejestrowany
123 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.117.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY KREFTY KWW DANUTY KREFTY Justyna Krefta   Ostrowite gm. Suchy Dąb Zarejestrowany
124 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.118.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SADLINKI KWW NIEZALEŻNI SADLINKI Zdzisław Andrzej Kasprzyk   Karpiny gm. Sadlinki Zarejestrowany
125 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.119.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK! DLA POWIATU GDAŃSKIEGO KWW TAK! DLA POWIATU GDAŃSKIEGO Dariusz Andrzej Czaiński Hanna Ilona Czaińska Piekło Dolne pomorskie Zarejestrowany
126 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.121.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY WERONIKI CHMIELOWIEC KWW DZIAŁAMY WERONIKI CHMIELOWIEC Jakub Błażej Żak Adam Sitek Gdańsk pomorskie Zarejestrowany
127 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.120.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA GMINY SKARSZEWY KWW SAMORZĄDOWCY DLA GMINY SKARSZEWY Wiktor Piotr Bielawski   Skarszewy gm. Skarszewy Zarejestrowany
128 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.122.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY STEGNA-RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KWW DLA GMINY STEGNA-RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ Zbigniew Bryk   Mikoszewo gm. Stegna Zarejestrowany
129 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.123.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY KWW DLA DOBRA GMINY Przemysław Michał Nowak   Dzierzgoń gm. Stary Dzierzgoń Zarejestrowany
130 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.124.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA GARDEJA KWW NOWA GMINA GARDEJA Dominik Kowalkowski   Pawłowo gm. Gardeja Zarejestrowany
131 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.125.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KERIN-ZGODA KWW KERIN-ZGODA Aneta Nowakowska   Subkowy gm. Subkowy Zarejestrowany
132 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.126.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH NAPRAWY GMINY STARY DZIERZGOŃ KWW RUCH NAPRAWY GMINY Georgi Czop   Myślice gm. Stary Dzierzgoń Zarejestrowany
133 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.127.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHARZEWSKIEGO KWW MARKA CHARZEWSKIEGO Przemysław Piotr Guzow Katarzyna Ostrowska Malbork pomorskie Zarejestrowany
134 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.128.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA NIZIAŁKA PRABUTY MAJĄ MOC KWW KRZYSZTOFA NIZIAŁKA PRABUTY MAJĄ MOC Mariusz Niziałek   Prabuty gm. Prabuty Zarejestrowany
135 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.129.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW OTWARTA GMINA KWW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW OTWARTA GMINA Mateusz Jakub Paździora   Marszewska Góra gm. Przywidz Zarejestrowany
136 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.130.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA TCZEW NA PLUS KWW GMINA TCZEW NA PLUS Paweł Kownacki   Bałdowo gm. Tczew Zarejestrowany
137 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.131.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA ORLIKOWSKIEGO KWW ANDRZEJA ORLIKOWSKIEGO Patrycja Maria Orlikowska   Sucumin gm. Starogard Gdański Zarejestrowany
138 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.132.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY CYBULSKIEJ KWW DANUTY CYBULSKIEJ Monika Helena Stupka   Kościeleczki gm. Malbork Zarejestrowany
139 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.133.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ŁUKASIEWICZA KWW WOJCIECHA ŁUKASIEWICZA Arkadiusz Waldemar Pawłowski   Nowa Wieś Malborska gm. Malbork Zarejestrowany
140 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.135.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZTUM KWW SZTUM Stanisław Kuczyński   Kępina gm. Sztum Zarejestrowany
141 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.134.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT SZTUMSKI KWW WSPÓLNY POWIAT SZTUMSKI Sławomir Erber Henryk Połom Pachoły pomorskie Zarejestrowany
142 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.136.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNA GMINA PRUSZCZ GDAŃSKI KWW ODPOWIEDZIALNA GMINA PRUSZCZ GDAŃSKI Jerzy Marcinkowski Alina Marianna Gwizdała Straszyn pomorskie Zarejestrowany
143 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.137.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KWW CZAS NA ZMIANY Adam Tomasik Ryszard Stec Kwidzyn pomorskie Odmowa rejestracji
144 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.138.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY DLA WAS GMINY KWIDZYN KWW JESTEŚMY DLA WAS GMINY KWIDZYN Barbara Sęk   Obory gm. Kwidzyn Zarejestrowany
145 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.139.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA ENERGIA KWW NOWA ENERGIA Mateusz Siwiec   Ryjewo gm. Ryjewo Zarejestrowany
146 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.140.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANITY GALANT KWW ANITY GALANT Iwona Maria Siczek   Bobrowiec gm. Smętowo Graniczne Zarejestrowany
147 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.141.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI JAN KULAS 2024 KWW KOMITET OBYWATELSKI JAN KULAS 2024 Wojciech Wiesław Olejniczak Marzena Elżbieta Olejniczak Tczew pomorskie Zarejestrowany
148 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.142.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KOWALCZYKA - GARDEJA.PL KWW ŁUKASZA KOWALCZYKA - GARDEJA.PL Urszula Mirosława Kowalczyk   Gardeja gm. Gardeja Zarejestrowany
149 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.143.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA EJNIKA KWW DANIELA EJNIKA Katarzyna Joanna Ejnik   Cedry Wielkie gm. Cedry Wielkie Zarejestrowany
150 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.144.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY BALCERZAK KWW DOROTY BALCERZAK Emilia Izabela Balcerzak   Trzcinisko gm. Cedry Wielkie Zarejestrowany
151 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.145.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA CZAPIEWSKIEGO KWW ŁUKASZA CZAPIEWSKIEGO Joanna Maria Czapiewska   Rożental gm. Pelplin Zarejestrowany
152 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.147.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SALA KWW ADAMA SALA Alicja Beata Sala   Kiezmark gm. Cedry Wielkie Zarejestrowany
153 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.146.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW  „WSPÓLNIE DLA TCZEWA” KWW WSPÓLNIE DLA TCZEWA Iwona Ochocka Emil Jacek Ochocki Tczew pomorskie Zarejestrowany
154 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.148.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BOSZKA KWW TOMASZA BOSZKA Krzysztof Boszka   Pinczyn gm. Zblewo Zarejestrowany
155 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.149.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZTURMOWSKIEGO KWW JAROSŁAWA SZTURMOWSKIEGO Katarzyna Szturmowska   Stare Pole gm. Stare Pole Zarejestrowany
156 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.150.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GROBLICY KWW MIESZKAŃCY GROBLICY Dominika Karolina Niewęgłowska   Groblica gm. Ostaszewo Odmowa rejestracji
157 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.151.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WIEŚ DŁUGIE POLE KWW NWDP Bogusław Jan Chwałek   Długie Pole gm. Cedry Wielkie Zarejestrowany
158 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.152.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY ZIELIŃSKIEJ-PUCHALSKIEJ KWW MAŁGORZATY ZIELIŃSKIEJ-PUCHALSKIEJ Roman Tadeusz Puchalski   Junoszyno gm. Stegna Zarejestrowany
159 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.153.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA POWIATU NOWODWORSKIEGO KWW PRZYSZŁOŚĆ DLA POWIATU NOWODWORSKIEGO Kamil Krzysztof Bemowski Karolina Kłosowicz Marzęcino pomorskie Zarejestrowany
160 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.154.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM KWW KOALICJA DLA SOPOTU M.CZARZYŃSKIEJ-JACHIM Marta Dorota Niziołek Katarzyna Gebert-Zaremba Sopot pomorskie Zarejestrowany
161 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.155.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO FILI KWWANTONIEGOFILI Marian Maliszewski   Sztum gm. Sztum Odmowa rejestracji
162 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.156.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA KWW TRZECIA SIŁA Jolanta Ewa Wojtynowska Marta Joanna Wojtynowska Sopot pomorskie Zarejestrowany
163 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.157.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNY GDAŃSK - MIASTO DLA LUDZI KWW SPOŁECZNY GDAŃSK Adam Aleksander Szczepański Sylwia Wszeborowska Gdańsk pomorskie Zarejestrowany
164 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.158.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TCZEW NASZYCH MARZEŃ” KWW TCZEW NASZYCH MARZEŃ Sandra Polak Maja Katarzyna Polak Tczew pomorskie Odmowa rejestracji
165 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.159.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SZTUTOWO NASZYCH MARZEŃ KWW GMINA SZTUTOWO NASZYCH MARZEŃ Renata Rudzińska   Sztutowo gm. Sztutowo Zarejestrowany
166 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.160.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWEK ROGALA KWW SŁAWEK ROGALA Ryszard Mówiński   Sadlinki gm. Sadlinki Zarejestrowany
167 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.162.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY PELPLIN KWW WDGP Hanna Cierocka   Rajkowy gm. Pelplin Zarejestrowany
168 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.161.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MARYNIOWSKIEGO KWW MARKA MARYNIOWSKIEGO Magdalena Czerwiec   Lubochowo gm. Stary Dzierzgoń Zarejestrowany
169 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.163.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SZTUTOWO KWW DLA GMINY SZTUTOWO Marek Janusz Jaworski   Sztutowo gm. Sztutowo Zarejestrowany
170 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.164.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ LEWANDOWSKI KWW ANDRZEJ LEWANDOWSKI Ryszard Wiśniewski   Krasna Łąka gm. Mikołajki Pomorskie Zarejestrowany
171 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.165.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANITA CZARNIECKA KWW ANITA CZARNIECKA Przemysław Janas   Mortąg gm. Stary Dzierzgoń Zarejestrowany
172 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.166.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKA GROMEK KWW AGNIESZKA GROMEK Krzysztof Gromek   Koniecwałd gm. Sztum Zarejestrowany
173 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.167.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KURGANA KWW ARKADIUSZA KURGANA Zdzisława Agnieszka Sadowska   Lubiszynek Drugi gm. Nowy Dwór Gdański Zarejestrowany
174 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.168.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZ KAMIŃSKI KWW ARKADIUSZ KAMIŃSKI Aneta Kamińska   Starogard Gdański gm. Suchy Dąb Zarejestrowany
175 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.169.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - INTEGRACJA I ROZWÓJ MIKOŁAJKI POMORSKIE KWW - INTEGRACJA I ROZWÓJ MIKOŁAJKI POMORSKIE Wojciech Rybicki   Mikołajki Pomorskie gm. Mikołajki Pomorskie Zarejestrowany
176 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.170.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z GMINY NOWY STAW KWW Z GMINY NOWY STAW Marcin Palczewski   Lipinka gm. Nowy Staw Zarejestrowany
177 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.171.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJTEK KOŁAKOWSKI KWW WOJTEK KOŁAKOWSKI Agnieszka Katarzyna Bobowska   Prabuty gm. Prabuty Zarejestrowany
178 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.172.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA PAWŁOWSKIEGO PRABUTY RAZEM KWW BOGDANA PAWŁOWSKIEGO PRABUTY RAZEM Joanna Pawłowska   Jakubowo gm. Prabuty Zarejestrowany
179 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.173.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWY KOMITET ROZWOJU LOKALNEGO KWW PRAWY KOMITET ROZWOJU LOKALNEGO Weronika Joanna Jatkowska   Pelplin gm. Pelplin Zarejestrowany
180 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.174.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIDIA OLSZAŃSKA KWW LIDIA OLSZAŃSKA Joanna Aleksandra Olak-Winkowska   Pruszcz Gdański gm. Suchy Dąb Zarejestrowany
181 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.175.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIECZNA KWW RAZEM DLA GMINY OSIECZNA Agnieszka Monika Ziemer   Osówek gm. Osieczna Zarejestrowany
182 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.176.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY DLA MIESZKAŃCÓW KWW DZIAŁAMY DLA MIESZKAŃCÓW Piotr Przemysław Stec Ryszard Stec Kwidzyn pomorskie Odmowa rejestracji
183 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.177.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SKRZYNIARZA KWW JACKA SKRZYNIARZA Jacek Paweł Skrzyniarz Janina Skrzyniarz Malbork pomorskie Zarejestrowany
184 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.178.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GDAŃSKA DROGA 2050 KWW WSPÓLNA GDAŃSKA DROGA 2050 Marian Alfred Menczykowski Joanna Beata Urbańczyk Gdańsk pomorskie Zarejestrowany
185 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.179.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA KALISKA - WSPÓLNA SPRAWA” KWW GMINA KALISKA-WSPÓLNA SPRAWA Katarzyna Olga Cywińska   Kaliska gm. Kaliska Zarejestrowany
186 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.180.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SZTUM DLA WSZYSTKICH” KWW „SZTUM DLA WSZYSTKICH” Ewa Dziubanii-Pniewska   Sztumska Wieś gm. Sztum Zarejestrowany
187 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.181.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA GRAJOSZKA KWW ZBIGNIEWA GRAJOSZKA Radosław Rychter   Stegna gm. Stegna Zarejestrowany
188 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.182.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ADAMCA - MOŻE BYĆ LEPIEJ KWW KRZYSZTOFA ADAMCA - MOŻE BYĆ LEPIEJ Jadwiga Adamiec   Czerniewo gm. Trąbki Wielkie Zarejestrowany
189 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.183.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK! DLA GMINY STARY TARG KWW TAK! DLA GMINY STARY TARG Agnieszka Małgorzata Burzyńska-Ciupik   Kątki gm. Stary Targ Zarejestrowany
190 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.185.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA KWW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA Michał Jan Wnuk Sebastian Lechosław Krawyciński Gdańsk pomorskie Zarejestrowany
191 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.184.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI RUDNIK KWW MONIKI RUDNIK Mateusz Marek Kociałkowski   Czarna Woda gm. Czarna Woda Zarejestrowany
192 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.186.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA WYSOCKIEGO KWW LESZKA WYSOCKIEGO Adam Stanisław Wojtal   Sumin gm. Starogard Gdański Zarejestrowany
193 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.187.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KOWALCZYKA - WSPÓLNA GARDEJA KWW MIROSŁAWA KOWALCZYKA-WSPÓLNA GARDEJA Anna Kowalczyk   Gardeja gm. Gardeja Zarejestrowany
194 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.188.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZA CENTRUM POZA CENTRUM Radosław Kazimierz Smilgin Mirosława Magdalena Smilgin Gdańsk pomorskie Odmowa rejestracji
195 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.189.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW  ŻUŁAWY MAŁA OJCZYZNA KWW ŻUŁAWY MAŁA OJCZYZNA Paweł Zbigniew Piskuła   Cedry Wielkie gm. Cedry Wielkie Zarejestrowany
196 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.190.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DRWAL” KWW DRWAL Antoni Grzegorz Ossowski   Starzyska gm. Osieczna Zarejestrowany
197 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.191.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ WIARYGODNOŚĆ - PATRIOCI KONFEDERACI BEZPARTYJNI ODPOWIEDZIALNI POLSKA JEST JEDNA - GDAŃSK KWW WOLNOŚĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ WIARYGODNOŚĆ Jarosław Łazorczyk Anna Ewa Łazorczyk Gdańsk pomorskie Odmowa rejestracji
198 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.192.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY Z. MOŁDA KWW MAŁGORZATY MOŁDA Karolina Mołda   Orłowo gm. Nowy Dwór Gdański Zarejestrowany
199 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.193.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LISÓWKO KWW LISÓWKO Sławomira Czesława Kucharzyk-Owczarek   Lisówko gm. Osiek Odmowa rejestracji
200 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.194.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO MOJE GDAŃSK KWW MIASTO MOJE GDAŃSK Ireneusz Wojciech Lipecki Jadwiga Szczęśniak Gdańsk pomorskie Zarejestrowany
201 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.201.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - JERZY SZATKOWSKI KWW JERZY SZATKOWSKI Katarzyna Mariola Szatkowska Katarzyna Mariola Szatkowska Bądki pomorskie Odmowa rejestracji
202 Komisarz Wyborczy w Gdańsku II DGD.6043.196.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA PIEŃKOWSKIEGO KWW KAMILA PIEŃKOWSKIEGO Dominika Karolina Niewęgłowska   Groblica gm. Ostaszewo Zarejestrowany
203 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.202.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCIEWIE - KOCIEWSKA FAMILIJA TO MY KWW KOCIEWIE - KOCIEWSKA FAMILIJA TO MY Elżbieta Zalewska Barbara Preiss Pinczyn pomorskie Zarejestrowany
204 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.197.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCIEWIE O NIEBO LEPIEJ U NAS KWW KOCIEWIE O NIEBO LEPIEJ U NAS Dominika Patrycja Boszka Józef Mieczysław Dolny Pinczyn pomorskie Zarejestrowany
205 Komisarz Wyborczy w Gdańsku I DGD.6043.200.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADZIEJA ODWAGA WOLNOŚĆ KWW NADZIEJA ODWAGA WOLNOŚĆ Łukasz Krzysztof Pełka Michał Mateusz Pełka