Komunikat Dyrektora Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Gdańsku

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju od dnia 26 sierpnia br. ulega zmianie organizacja pracy Krajowego Biura Wyborczego Delegatury w Gdańsku (praca zdalna).

Wszelką korespondencję proszę nadsyłać tradycyjną drogą pocztową, drogą elektroniczną na adres e-mailowy: Pokaż adres e-mail lub skrzynkę podawczą ePUAP -/alw9ax630q/skrytkaESP

W przypadku konieczności złożenia lub odebrania dokumentacji osobiście proszę o wcześniejszy kontakt e-mailowy (Pokaż adres e-mail) lub telefoniczny (058 301-15-10) w celu ustalenia terminu załatwienia sprawy.

Informuję jednocześnie, że dyżury Komisarzy Wyborczych w Gdańsku odbywać się będą w środy w godz. od 8:00 do godz. 11:00.

Z pracownikami delegatury można kontaktować się na adres e-mail:Pokaż adres e-mail lub bezpośrednio na imienne adresy e-mailowe pracowników.

Za związane z tymi zmianami niedogodności przepraszamy.

 

Dyrektor Delegatury

/-/ Mirosława Torłop

Rejestr zmian

 • Data utworzenia

  26-08-2020 13:53

  Wprowadził:

  Dominika Guzińska

 • Data modyfikacji

  26-08-2020 13:56

  Wprowadził:

  Dominika Guzińska

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij